Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Паливні брикети (RUF, NESTRO, Pini&Kay)

Паливні брикети – це спресовані відходи деревообробки (стружка, тріска), відходів сільського господарства (солома, лушпиння насіння соняшнику, гречки), а також торфу.

Паливні брикети (вони ще мають іншу назву – «евродрова»), – це сучасне, зручне для зберігання і використання екологічно чисте паливо. Виготовляються шляхом пресування без будь-яких шкідливих речовин, що пов’язуються легніном, який є в складі деревини та вивільняється в процесі пресування як і у виробництві пелет (паливних гранул). Різниця якраз у форм факторі, що обумовлений подальшим використанням – пелета для автоматизованого спалювання, а брикети – для ручного в універсальних котлаї та котлах довгого горіння, як і дрова.

Паливні брикети мають досить широке застосування, перш за все, використовуються для опалення приватних будинків в різних типах топок (печах), дров’яних котлах, при приготуванні їжі на грилі. Їх приємно і зручно використовувати в камінах.

Брикети паливні при горінні не іскряться, не виділяють чадний газ, дають довге та рівне полум’я.


Основні переваги паливних брикетів

Паливні брикети, отримані з рослинної сировини, є екологічно чистим продуктом. Матеріалом паливного брикету в повному обсязі є природна сировина. Сполучною речовиною є натуральний «живий» лігнін – це речовина, що міститься в клітинах рослинної сировини.

Після термічної обробки сировини в процесі виробництва евродрова не піддаються впливу грибків.

Мають високу теплотворність. У порівнянні з природними дровами – евродрова мають більшу щільність, – довше горять, тому підкладати в піч (котел) брикети – можна рідше в 2-4 рази. Їх теплотворність порівнянна з теплотворною кам’яного вугілля.

Евродрова завдяки формам дуже зручно і зберігати, і використовувати.

При горінні забезпечують постійну температуру на кожному етапі горіння за рахунок рівного полум’я.

Зміст золи після згоряння брикетів в межах 1-3%. Для порівняння: вміст золи після згоряння кам’яного вугілля: 30-40%, згоряння природних дров: 8-16%, деревної тріски: 11-18%. З цієї причини сучасні твердопаливні котли, що працюють на Евродровах, чистять 1-3 рази в рік. При цьому золу можна використовувати як екологічно чисте добриво.

При спалюванні паливних брикетів отруйний чадний газ майже не виділяється, і інші шкідливі речовини не утворюються.


Виділяють 3 типи паливних брикетів

 

RUF.
RUF-брикет являє собою брикет у формі найбільшого цеглинки прямокутної форми. В більшості це промисловий вид брикету, що передбачає певну автоматизацію спалювання.
NESTRO.
Брикет NESTRO є брикет циліндричної форми. Може бути з радіальним отвором всередині.
Pini&Kay.
Брикет Піні-Кей представляє собою брикет, який має 4, 6 або 8 граней з поздовжнім радіальним отвором всередині, який забезпечує додатковий потік повітря для кращого спалювання.

 

×
Any questions?