Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Eko Line — пелетні котли / 12—75 кВт / вугілля, пелети, агропелети

Адреса компанії

01014, м. Київ,
вул. Звіринецька, 63. офіс 1.

Котли серії Eko line

Котли серії Eko line розроблені спеціально для опалення котелень невеликих розмірів. Головною перевагою даних котлів є невеликі габарити і просте обслуговування, яке обмежується включенням автоматичної топки і видаленням золи.

Теплообмінник котлів виготовлений з з низьколегованої котлової листової сталі 09Г2С, перевагою якої є підвищена стійкість до корозії, а конструкційні елементи ретортного пальника – з високоякісного жаростійкого чавуна.

Котел призначений для автоматичного спалювання вугілля (еко-горошок) зернистістю 5-25 мм, пелет з дерева, торфу та агропелет. Паливо в автоматичну топку подається періодично, невеликими порціями, безпосередньо на колосники у вигляді реторти, а вентилятор нагнітання подає точну, певну кількість повітря в відповідні зони топки. Таке рішення дозволяє досягти високої ефективності процесу згорання і вкрай низького рівня викиду шкідливих речовин.

За справний хід процесу згоряння і підтримання необхідної температури котла, відповідає мікропроцесорний регулятор. Котел адаптований до монтажу додаткового захисту від загоряння палива в бункері / додаткове оснащення, постачається за бажанням Клієнта.

Види палива

Характеристики

×
Any questions?