Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Smart Duo Line — пелетні котли на 2 топки / 12—75кВт / дрова, пелети, зернові, вугілля

=

Котли Smart Duo line

Котли Smart Duo line засновані на базі серії Smart line, але вдосконалені під споживача, який планує опалювати свої приміщення окрім пелет, злаків, вугілля також і велико-фракційними видами палива: дровами, брикетами, вугіллям типу «антрацит».

Дана конструкція оснащена двома топковим камерами — нижня з автоматичним подавачем палива в поєднанні з ретортним пальником і верхня — з нерухомими трубними гратами водяного охолодження.

Верхня камера дозволяє зпалювати такі види палива, як дрова, вугілля фракцією «горіх», брикети і відходи с/г та деревообробних виробництв, а також надає можливість використання котла в аварійних ситуаціях, а велика топкова камера забезпечує безперервну роботу пристрою протягом багатьох годин від сипучих типів палива.

Роль колосникових грат виконуть труби, які, в той же час, є додатковою поверхнею теплообміну.

Теплообмінник котлів виготовлений з з низьколегованої котлової листової сталі 09Г2С, перевагою якої є підвищена стійкість до корозії, товщиною 6 мм і ізольований мінеральною ватою для обмежень теплових втрат.

Котли призначені для обігріву житлових і промислових приміщень від 30 до 750 м2.

Новаторські розробки, з можливостями вбудованого мікропроцесорного регулятора, дозволили поєднати в даному рішенні авторозпал палива при затуханні чи розігріві, самоочисне дно, яке завдяки своїй конструкції саме позбавляється коржів і золи від недоброякісного палива, а також систему пожежогасіння.

Можливість контроллера управляти змішувальним клапаном та чотирма насосами, з’єднаними з кімнатними датчиками температури і можливість встановлення GSM-модуля, роблять всю опалювальну систему «розумною», полегшують обслуговування і в цілому підвищують ККД системи.

Котли серії SmartDuoline призначені для високоефективного спалювання біомаси у вигляді пелет та різного виду зернових злаків /вівса/, суміші зерен злаків і насіння фракцією до 30 мм. Також котли SmartDuoline, призначені для спалювання велико-фракційних видів палива: дров, брикетів, вугілля типу «антрацит».

Види палива

Характеристики

Фото

Eco palnic

Котел SmartDuoLine комплектується пальником Eco-Palnik (Польща) з рухомим дном та пультом керування Plum eco MAX 860P TOUCH або Key (Польща), мотор-редуктором Transtecno (Італія), клапаном пожежогасіння.

Детальніше про Eco Palnic

Детальніше про Eco MAX 860P

eco-palnic
×
Any questions?