Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Eko Duo Line — пелетні котли на 2 топки / 12—75кВт / вугілля, дрова, відходи

Котли Eko Duo line

Котли Eko Duo line засновані на базі серії Eko line, але вдосконалені під споживача, який планує опалювати свої приміщення різними видами палива. Дана конструкція оснащена двома топковим камерами — нижня з автоматичним подавачем палива в поєднанні з ретортним пальником і верхня — з нерухомими трубними гратами водяного охолодження.

Верхня камера дозволяє зпалювати такі види палива, як дрова, вугілля фракцією «горіх», брикети і відходи с/г та деревообробних виробництв а також надає можливість використання котла в аварійних ситуаціях, а велика топкова камера забезпечує безперервну роботу пристрою протягом багатьох годин.

Роль колосникових грат виконуть труби, які, в той же час, є додатковою поверхнею теплообміну.

Теплообмінник котлів виготовлений з з низьколегованої котлової листової сталі 09Г2С, перевагою якої є підвищена стійкість до корозії, товщиною 6 мм і ізольований мінеральною ватою для обмежень теплових втрат.

Котли призначені для обігріву житлових і промислових приміщень від 30 до 750 м2.

Котел Eko Duo Line Eko комплектується ретортним чавунним пальником Ekoenergia /Польща/, пультом керування DKSystem600/Польща/, мотор-редуктором Transtecno /Італія/, клапаном пожежогасіння, модифікація Eko Duo Line Eko Plus — ретортним чавунним пальником Ekoenergia з функцією авторозпалу /Польща/, пультом керування DKSystem650 /Польща/, мотор-редуктором Transtecno /Італія/, клапаном пожежогасіння.

Види палива

Характеристики

Контролер DK System Master 600 (650)

Котел Eko Duo line комплектується пультом керування з багатофункціональним контролером

Контролер MASTER 600 призначений для керування роботою котла з автоматичним подачею палива, насосом з нержавіючої сталі, насосом CW, циркуляційним насосом 2, циркуляційним насосом, 3-х або 4-х кратним клапаном в системах центрального опалення. Вбудований на котлі.

Детальніше про DK System Master 600

dk system Master 600 (650)
×
Any questions?