Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Монтаж

Компанія Raotherm надає послуги з встановлення, підключення та пуско-налагодження твердопаливних котлів будь-якого виду нашого виробництва. Наші фахівці мають великий досвід в даній сфері як із встановлення побутових котлів так і з монтажу промислових котелень, та виконають роботу в найкоротші терміни.

 

Встановлення твердопаливного котла досить складний процес, а людина яка не має відповідного досвіду, а також певних знань, не зможе якісно виконати дану роботу.

Більшість покупців, після придбання товару думають що, справу зроблено і на пропозиції про монтаж котла в будинку відповідають, що потреби немає, самі впораємося. Однак, через деякий час ці ж люди звертаються до нас у зв’язку з тим, що котел погано опалює приміщення, у ньому занадто швидко прогорає паливо, він перегрівається або того гірше – зовсім вийшов з ладу.

Тому, ми б хотіли попросити вас поставитися до цього питання серйозно та відповідально, адже при неправильному встановленні, використання твердопаливного котла є досить небезпечним, та може завдати шкоди!

 

 

×
Any questions?