Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Smart Line — пелетні котли / 12—75кВт / пелети, злаки, вугілля

Котли серії Smart line

Котли серії Smart line призначені для високоефективного зпалювання біомаси у вигляді пелет та різного виду зернових злаків / вівса /, суміші зерен злаків і насіння фракцією до 30мм. Котли Smart line, призначені також для спалювання вугілля типу «еко-горошок» і кваліфікованого штибу.

Новаторські розробки, з можливостями вбудованого мікропроцесорного регулятора, дозволили поєднати в даному рішенні авторозпал палива при затуханні чи розігріві, самоочисне дно, яке завдяки своїй конструкції саме позбавляється коржів і золи від недоброякісного палива, а також систему пожежогасіння.

Можливість контроллера управляти змішувальним клапаном та чотирма насосами, з’днаними з кімнатними датчиками температури і можливість встановлення GSM-модуля, роблять всю опалювальну систему «розумною», полегшують обслуговування і вцілому підвищують ККД системи.

Теплообмінник котла виготовлений, в залежності від потужності котла, з низьколегованої котельні листової сталі 09Г2С, товщиною 6 мм.

Котли оснащені елементами, що підвищують безпеку обслуговування, в тому числі, подвійним захистом від загоряння палива в засипному бункері — перший захист забезпечує контролер, другий — автоматична водяна система пожежогасіння.

Види палива

Характеристики

Фото

×
Any questions?