Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Eko Pell Max — промислові пелетні котли / до 1000 кВт / пелети, щепа, агро-відходи

Котли Eko Pell Max

Котли Eko Pell Max є модифікованою серією Eko Max і призначені для спалювання біомаси у вигляді пелет діаметром 6-8 мм. Система подачі палива складається з двох шнекових подавачів палива з окремими мотор-редукторами, бункера для зберігання палива і пальника власного виробництва.

Крім того, котел захищений від повернення полум’я за допомогою системи гасіння з клапаном BVTS, яка підключається до водопровідної мережі. Перевагою системи завантаження є можливість регулювання верхнього шнекового подавача під будь-яким кутом нахилу по відношенню до нижнього шнековому подавача, що дозволяє встановлювати котел також в невеликих приміщеннях.

Пальник для спалювання біомаси оснащено вбудованою запальничкою з наддувом, призначеної для автоматичного розпалювання палива за допомогою потоку гарячого повітря. Пальник оснащено незалежною системою наддуву первинного і вторинного повітря. Повітря для процесу спалювання подається за допомогою вентиляторів наддуву. Робота вентиляторів здійснюється в електронній системі управління.

Котли Eko Pell Max в межах потужності від 100 до 1000 кВт, обладнані аварійною топкової камерою з водяними гратами, а також бічним засипним бункером палива. Камера згоряння оснащена втулками для відводу повітря, а повітря, необхідні для процесу спалювання, подається нагнітальним вентилятором з електронним управлінням. Існує можливість монтажу в котлах автоматичної системи видалення золи.

Котли Eko Pell Max безпечні і зручні в експлуатації. Мають функції автоматичного розпалу й гасіння, в залежності від встановлених параметрів. Крім того в котлі дозволено використання різних видів палива великої фракції, в тому числі сільськогосподарських відходів (зернопереробки). Сучасні інженерні рішення забезпечують чисте і економічне спалювання.

Види палива

Фото

×
Any questions?