Відділ продажу
Відділ продажу
info@raotherm.com
Київ, Звіринецька 63, оф1
Прайс-лист

Bio Max — промислові котли / до 2000 кВт / дрова, пеллети, брикети, біо-відходи

bio max котел

Котли Bio Max

Котли Bio Max, призначені для опалення громадських приміщень, шкіл, виробничих підприємств і т.п. загальною площею опалювальних приміщень 500-20000м2.

Теплообмінник котлів оснащений горизонтальною системою димових каналів і виготовлений з низьколегованої котлової листової сталі товщиною 8-10 мм.

Котли обладнані системами притоку первинного і вторинного повітря, незалежними одна від одної. Первинне повітря нагнітається для розпалу і горіння палива до заданої температури в подаючому патрубку. Вторинне повітря, що надходить в теплообмінник, завдяки розумному і правильному управлінню мікропроцесорним контроллером, допалює піролізні гази, що утворюються в процесі горіння і в свою чергу підвищує ККД, збільшує проміжок між завантаженнями, в топочну камеру, палива. Контроллер також управляє 2-ма насосами – центрального опалення і гарячої води з бойлера.

В котлах Bio Max використовується многоточечная система подачі повітря в зону завантаження палива. Котли адаптовані до спалювання деревини, брикетів, пеллет, а також відходів с/г та деревообробних виробництв.

Фото (ручне завантаження)

Фото (автоматичне завантаження – щепа)

Фото (автоматичне завантаження – пелета, ретортовий пальник)

Фото (автоматичне завантаження – пелета, факельний пальник)

×
Any questions?